با سبزی جعفری یک سفید کننده پوست صورت موثر درست کنید

ماسک صورت

حتما راه های مختلفی را برای سفید کردن و شفاف کردن پوست صورت خود انتخاب کرده اید اینبار می خواهیم یک لوسیون فوق العاده موثر و مفید که خاصیت سفید کنندگی پوست صورت را دارد به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید آنرا بسازید و چگونه آن را استفاده کنید. این کرم خانگی، از لیمو (یا سرکه سیب) و برگ سبزی جعفری  ساخته می شود. این کرم یک سفید کننده پوست به شمار می آید و به از بین بردن کک و مک و لکه های سیاه صورت کمک میکند. بعد از استفاده از لوسیون جعفری، پوست سالم تر از همیشه می شود. جعفری  غنی  از مواد معدنی و ویتامین ها است. آب این گیاه حاوی اسانس غنی  از  منگنز و پتاسیم است. می توان آن را به عنوان یک درمان در برابر تب، بیماری های دستگاه ادراری، دیابت، التهاب چشم، بیماری های کلیوی، و حتی ناتوانی جنسی استفاده کرد.جعفری  همیشه در لوازم آرایشی به دلیل ارزش زیاد آن استفاده می شود.قرمزی، تورم  پوست را از بین می برد. به از بین بردن دانه های سرسیاه و آکنه کمک می کند. شما به راحتی می توانید این لوسیون جعفری  را آماده و هر روز برای مراقبت از صورت استفاده کنید.

چگونه کرم جعفری خانگی درست کنیم؟

مواد لازم

۲ قاشق غذا خوری  برگ جعفری ریز خرد شده
۱ قاشق چای خوری آب لیمو یا سرکه سیب
۲۰۰ میلی لیتر آب

طرز تهیه:

 ۲۰۰ میلی لیتر آب جوش را به  دو قاشق غذاخوری  برگ جعفری ریز خرد شده  می ریزیم.  در حرارت کم به مدت ۱۵ دقیقه بپریدوقتی خنک شد یک قاشق چای خوری سرکه سیب یا آب لیمو بریزید.در شیشه ریخته  دربش را ببندید در یخچال بگذارید

نحوه استفاده:

دو بار  از این لوسیون ر در صبح و عصر بمالید. این لوسیون خانگی منافذ موجود بر روی صورت  را  باز کرده و پوست سفید می شود. خواص جعفری منحصر به فرد است،  این لوسیون  کک و مک و لکه های سیاه  را ناپدید میکند. بعد از مدتی، چهره روشن می شود. لکه های روی پوست صورت  در عرض یک ماه  بطور کامل ناپدید می شود.

استفاده از لوسیون بر روی چشم  ها!

در صورتی که شما می خواهید از شر قرمزی و محافل تیره اطراف چشم، خلاص شوید  لوسیون را بدون لیمو و سرکه آماده کنید .در پنبه خیس کرده و بمدت ۵ دقیقه در اطراف چشم قرار دهید.

منبع: دکتر سلام

یک نظر دهید