همه چیز درباره کاشت ابرو

رپورتاژ آگهی؛

امروزه با وجود متخصصان کاشت ابرو و با استفاده از جدیدترین و مدرن ترین تکنیک ها که تعداد بسیار زیادی کاشت ابرو انجام داده اند ؛ می توانند روی ابروهای تاتو شده ، مجدداً مو طبیعی کاشته و فرد را صاحب ابروهای طبیعی و جذاب و قابل رشد کنند . نحوه انجام این کار به این صورت است که مدل ابروی مورد نظر را با مداد ابرو می کشید و به متخصص کاشت ابرو نشان می دهید ، باقی کار را به آنها بسپارید !

کاشت ابرو,عوارض کاشت ابرو,هزینه کاشت ابرو

تصمیم گیری در مورد این سوال که تاتوی ابروها با رنگ بهتر است یا کاشت ابروها با موهای طبیعی و قابل رشد،کار سختی نیست. چه کسی می‌پذیرد ابروهایی با موهای طبیعی و قابل رشد که قابل اصلاح کردن، تغییر فرم دادن و رنگ کردن است را با یک ابروی نقاشی شده با رنگ‌های تاتو و هاشوری که خیلی زود در شخص ایجاد خستگی و یکنواختی می‌کند، عوض کند. حتی برای کسانی که قبلا تاتوی ابرو کرده‌اند خبری خوشحال‌کننده داریم و آن هم اینکه می‌توانند روی این تاتوی قدیمی،‌کاشت ابروی طبیعی انجام دهند، یعنی به‌جای تحمل کردن این تاتوی یک فرم و بی‌روح یا چند بار تاتو کردن روی تاتوی قبلی، امروزه با استفاده از تکنیک‌ها و متدهای مدرن و جدید و حرفه‌ای توسط بهترین و باتجربه‌ترین متخصصان کاشت ابرو که تعداد بسیار زیادی کاشت ابرو انجام داده‌اند، می‌توانند روی تاتوی‌شان موهای طبیعی بکارند و صاحب ابرویی طبیعی و قابل رشد شوند.

کاشت ابرو برای چه کسانی مناسب است ؟

– کسانی که قصد پر پشت کردن ابرو دارند و کسانی که ابروهایی کم‌پشت دارند

– کسانی که شکل و فرم ابروهای‌شان زیبا نیست (دائم با مداد ابرو مجبور به تصحیح شکل آن هستند) برای تغییر فرم ابروهای‌شان می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند.

– کسانی که اثر سوختگی یا جای بخیه در ابروهای‌شان دارند برای ترمیم جای آنها بهترین گزینه کاشت ابروست.

– کسانی که قبلا تاتوی ابرو کرده‌اند ولی از فرم آن خسته شده‌اند نیز می‌توانند با استفاده از تکنیک‌های خاص و حرفه‌ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند.

-کسانی که به دلیل بیماری‌های خاص یا موارد دیگری قسمتی از ابروی خود را از دست داده‌اند برای پر کردن داخل آن ناحیه از ابروهای‌شان می‌توانند کاشت ابرو انجام دهند.

کاشت ابرو در کلینیک پوست و مو و به‌صورت سرپایی و با بی‌حسی موضعی و بدون درد در یک جلسه حدودا یک ساعته انجام می‌شود، یعنی تعدادی از موهای سر شما از ناحیه پشت گوش برداشته و به ناحیه ابروی‌تان منتقل می‌شود. متاسفانه در گذشته شاهد مواردی از کاشت غلط ابرو بوده ایم که به علت تکنیک اشتباه در کاشت و به علت عدم رعایت درست زاویه خواباندن تارهای موها در قسمت های مختلف ابرو منجر به رشد سیخ سیخ (مسواکی) موهای ابرو و ظاهر زشت می شده ‌است. البته می توان گفت انتخاب در نوع مو (با قطر مناسب) برای ابرو که ظاهری زمخت به همراه نداشته باشد هم یک امر مهم و بدیهی است. روش حرفه‌ای اینجاست که باید از این مقدار موهای برداشته شده از سر فقط تعداد خاصی از این موها که ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارد انتخاب شود (نه از همه موها با هر ضخامتی). به عبارت ساده‌تر باید موهایی با ضخامت نازک و هم قطر با موهای ابروها‌ی‌تان انتخاب شود چرا که اگر موها ضخیم باشد ابروها به‌صورت زمخت و زشت ایجاد می‌شوند. انتخاب این قطر مو نیاز به تبحر و تجربه متخصصان دارد .

کاشت ابرو,عوارض کاشت ابرو,هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو چگونه انجام می شود ؟

  ابتدا شما مدل ابروی دلخواه خود را به‌وسیله مداد ابرو می‌کشید و سپس  تیم مجرب و متخصصان مربوطه آن را بررسی می‌کنند تا اگر نیاز به تغییراتی در مدل مربوطه باشد (با مشورت خودتان) آن را اعمال کنند تا بهترین مدل ابرو که کاملا به صورت شما می‌آید انتخاب شود، سپس روی همین مدل با موهای طبیعی خودتان ابرو کاشته می‌شود.

 کاشت ابرو در کلینیک تخصصی پوست و مو و به‌صورت سرپایی و با بی‌حسی موضعی و بدون درد در یک جلسه حدودا یک ساعته انجام می‌شود، یعنی تعدادی از موهای سر شما از ناحیه پشت گوش برداشته می‌شود، به ناحیه ابروی‌تان منتقل می‌شود.

متاسفانه در گذشته شاهد مواردی از کاشت غلط ابرو بوده ایم که به علت تکنیک اشتباه در کاشت و به علت عدم رعایت درست زاویه خواباندن تارهای موها در قسمت های مختلف ابرو منجر به رشد سیخ سیخ (مسواکی) موهای ابرو و ظاهر زشت می شده‌است. البته می توان گفت انتخاب در نوع مو (با قطر مناسب) برای ابرو که ظاهری زمخت به همراه نداشته باشد هم یک امر مهم و بدیهی است. روش حرفه‌ای اینجاست که باید از این مقدار موهای برداشته شده از سر فقط تعداد خاصی از این موها که ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارد انتخاب شود (نه از همه موها با هر ضخامتی) به عبارت ساده‌تر باید موهایی با ضخامت نازک و هم قطر با موهای ابروها‌ی‌تان انتخاب شود چرا که اگر موها ضخیم باشد ابروها به‌صورت زمخت و زشت ایجاد می‌شوند. انتخاب این قطر مو نیاز به تبحر و تجربه متخصصان دارد.

دیگر با تاتو ابرو خداحافظی کنید

کسانی که قبلا تاتوی ابرو کرده اند و از رنگ یا مدل تکراری آن خسته شده اند بهتر است به جای اقدام به پاک کردن تاتوی خود که گاهی باعث آسیب رساندن به پوست ناحیه ابروها می‌شود ابتدا با پزشک متبحر و کار آزموده مشورت کنند چون در اکثر موارد بدون نیاز به پاک کردن تاتو و با طراحی صحیح و حرفه ای می‌توانند کاشت ابرو با موهای طبیعی انجام دهند.

منبع: الودکتر

یک نظر دهید